Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Belladonna of SadnessRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
MetropolisRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Mauvais SangRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.5
Santa SangreRated ★ 2.5
RawRated ★ 2.5