Titles you rated
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 0.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 0.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
VTuber Legend: How I Went Viral After Forgetting to Turn Off My StreamRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5- Pokemon Best Wishes!Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0