Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0