Series
Ratings
27
Melo MovieRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0