Titles you rated
The OmenRated ★ 5.0
The Ring VirusRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 4.0
The CellRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0