Titles you rated
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
JawsRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5