Titles you rated
 You Drive Me CrazyRated ★ 4.0 You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
 Fated to Love YouRated ★ 4.0 Fated to Love YouRated ★ 4.0
 Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 2.5 Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 2.5
 The King 2 HeartsRated ★ 4.0 The King 2 HeartsRated ★ 4.0
 The Greatest LoveRated ★ 5.0 The Greatest LoveRated ★ 5.0
 PastaRated ★ 4.0 PastaRated ★ 4.0
 Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5 Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 5.0 High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
 High KickRated ★ 5.0 High KickRated ★ 5.0
 Shopaholic LouisRated ★ 5.0 Shopaholic LouisRated ★ 5.0
 My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0 My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
 Splash Splash LoveRated ★ 5.0 Splash Splash LoveRated ★ 5.0
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
 Coffee PrinceRated ★ 4.0 Coffee PrinceRated ★ 4.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
 Lucky RomanceRated ★ 4.0 Lucky RomanceRated ★ 4.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0