Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Talk to MeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.0