Series
Ratings
32
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
TravelersRated ★ 5.0
TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5