Titles you rated
- HeroRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Notes on a ScandalRated ★ 2.0
TruthRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
GaslightRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5