Movies
Ratings
90- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5