Titles you rated
VictoriousRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5