Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Guess Who's Coming to DinnerRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
GerryRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SignsRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0