Movies
Ratings
662
The DUFFRated ★ 3.0
Falling for ChristmasRated ★ 2.5
HolidateRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Monte CarloRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0