Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0- Late Night HospitalRated ★ 4.0
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.0
GloriaRated ★ 2.5
Heartless CityRated ★ 4.5
PartnerRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Rainbow RomanceRated ★ 3.0