Titles you rated
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 2.0- MirandaRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5