Movies
Ratings
40
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
DuneRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.0