Titles you rated
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Tokyo!Rated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The GrandmasterRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0