Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Saint MaudRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Snow WhiteRated ★ 1.0
The WhaleRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 1.5