Movies
Ratings
198
CruellaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 1.0
Turning RedRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Love HardRated ★ 0.5
Champagne ProblemsRated ★ 1.5
Jingle Bell HeistRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Love in TaipeiRated ★ 0.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
MovingRated ★ 1.5