Movies
Ratings
208
John WickRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5