Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.0
MoanaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
After the StormRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0