Titles you rated
Golden RainbowRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 2.5
MamaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Run Towards TomorrowRated ★ 4.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0