Series
Ratings
24
Migi & DaliRated ★ 3.5- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5