Movies
Ratings
70
The Sound of MusicRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 2.0
King KongRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0- My FatherRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0