Movies
Ratings
219
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Spy Next DoorRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0