Movies
Ratings
201
SicarioRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 4.5
CubeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
BraveRated ★ 1.5
BeowulfRated ★ 5.0
DreddRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0