Series
Ratings
208
The Murky StreamRated ★ 4.0
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 0.5
The AcolyteRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Blood FreeRated ★ 2.5
Sword Snow StrideRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0