Titles you rated
SurrogatesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5