Series
Ratings
48
Masters of the AirRated ★ 4.5
RipleyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Skam France Season 2Rated ★ 2.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0