Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0