Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 5.0
A Bad SummerRated ★ 1.0
Lights of KyotoRated ★ 2.5
To Those Who Were Not ProtectedRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ParadeRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
RawRated ★ 3.0
The Legacy of Dr. Death: Black FileRated ★ 1.5
Closed WardRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.5