Movies
Ratings
251
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
HereticRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.0
The Sweet Sex and LoveRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
ElioRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0