Titles you rated
Guild of DepravityRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 0.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 2.0
Law SchoolRated ★ 3.5
More Than FriendsRated ★ 1.5
AliceRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
HildaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5