Movies
Ratings
545
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0