Movies
Ratings
632
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5