Titles you rated
Our TimesRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 4.0
A Little ChaosRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0