Series
Ratings
13
Temptation of WifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0