Series
Ratings
61
JumongRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.5