Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 0.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0