Titles you rated
FearlessRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
A Guide To Recognizing Your SaintsRated ★ 4.0