Movies
Ratings
12
MinariRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5