Series
Ratings
20
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0