Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 1.5
MonsterRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
a Wild RoomerRated ★ 4.0
My Love Affair with MarriageRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5