Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Romantic PrincessRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0