Titles you rated
Rust and BoneRated ★ 4.5
CrashRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Inside JobRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5