Movies
Ratings
1810
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
HimRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.0
Cold WarRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.0
The Mandela EffectRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
New NormalRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0