Movies
Ratings
479
Monster HuntRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5