Movies
Ratings
15
Gladiator IIRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5