Titles you rated
First SummerRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 1.0
HustleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 1.0
The Electric StateRated ★ 1.5
FlowRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Family SwitchRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5